Rekomendacje

Reklama


Mascus.pl

W czasopiśmie możemy polecić nie tylko tekst o historii firmy Hydrema. Ciekawa jest rozmowa o możliwościach finansowania maszyn  (wywiadu udzielił nam Maciej Arsenowicz, dyrektor handlowy CAT Financial). Jak działa system redukcji katalitycznej SCR w maszynach New Holland i jak wpływa na ich osiągi? Na czym polegała modernizacja zakładów Hanomaga poczyniona przez Komatsu? Nawet logistycy w Volvo Construction pracują w sposób przyjazny dla środowiska. Bomag chwali się serwisem...trudno wymienić wszystkich, lepiej samemu przejrzeć spis treści najnowszego wydania Maszyn Budowlanych!

 
Zdjęcie tygodnia
Zamów PosBudNews
Zapraszamy na film
Please update your Flash Player to view content.
Plac Budowy Sp. ZOO


Dwumiesięcznik o maszynach, narzędziach i sprzęcie budowlanym ukazujący się od 1996 roku, dostępny wyłącznie w prenumeracie. Źródło wiedzy o nowościach na rynku, publikuje relacje, reportaże i prezentacje z polskich i zagranicznych placów budowy. Wyposażenie naszych dziennikarzy to dyktafon, aparat i ...kalosze!


Jedyny na rynku dwumiesięcznik o serwisie i eksploatacji, poświęcony problemom codziennej obsługi, napraw, doboru części zamiennych, komponentów. Przydatny, a nawet niezbędny dla każdego użytkownika maszyny. Kolportowany bezpłatnie. Dostępny wyłącznie w prenumeracie.Filmy o maszynach i pojazdach budowlanych!

Z kamerą docieramy wszędzie tam, gdzie mogą pracować maszyny. Pokazy, imprezy, targi, rozmowy, prezentacje maszyn i narzędzi, place budowy – słowami po prostu nie da się opisać tego, co pokazujemy na filmach.