Rekomendacje

Reklama


Mascus.pl

Nowy numer Maszyn Budowlanych jest już dostępny w formie pdf. Szczególnej uwadze polecamy zapis dyskusji o normach emisji spalin. Wymiana poglądów pomiędzy przedstawicielami Volvo, HSW, Sany oraz Hyundaia przyniosła naprawdę wiele ciekawych obserwacji i opinii.

Co miał na myśli bohater naszego wywiadu Czesław Resel, mechanik z katowickiego oddziału Komatsu mówiąc - „Jedni lubią ogórki, inni ogrodnika córki"?  I dlaczego pojechaliśmy do Mysłowic, by z nim porozmawiać? Zapraszamy do lektury!

 
Zdjęcie tygodnia
Zamów PosBudNews
Zapraszamy na film
Please update your Flash Player to view content.
Plac Budowy Sp. ZOO


Dwumiesięcznik o maszynach, narzędziach i sprzęcie budowlanym ukazujący się od 1996 roku, dostępny wyłącznie w prenumeracie. Źródło wiedzy o nowościach na rynku, publikuje relacje, reportaże i prezentacje z polskich i zagranicznych placów budowy. Wyposażenie naszych dziennikarzy to dyktafon, aparat i ...kalosze!


Jedyny na rynku dwumiesięcznik o serwisie i eksploatacji, poświęcony problemom codziennej obsługi, napraw, doboru części zamiennych, komponentów. Przydatny, a nawet niezbędny dla każdego użytkownika maszyny. Kolportowany bezpłatnie. Dostępny wyłącznie w prenumeracie.Filmy o maszynach i pojazdach budowlanych!

Z kamerą docieramy wszędzie tam, gdzie mogą pracować maszyny. Pokazy, imprezy, targi, rozmowy, prezentacje maszyn i narzędzi, place budowy – słowami po prostu nie da się opisać tego, co pokazujemy na filmach.