Go to Top

Bobcat nie tylko budowniczy!

 

Firma rozszerzała swoją działalność, a jej właściciel zakupił kolejną maszynę Bobcat. Postanowił wynajmować sprzęt swoim podwykonawcom.

Maszyny Bobcat są objęte dwuletnią gwarancją. Cechuje je małe zużycie paliwa, silnik jest napędzany olejem napędowym, podwozie jest rozsuwane co wzmacnia stabilność na podłożu. Unikalną częścią konstrukcji jest siłownik hydrauliczny, który dzięki swojej budowie, podczas wyciągania ciężkich kamieni może ewentualnie zostać porysowany, ale nie zniszczony.

- Kabina jest ogrzewana, jest również wyposażona w pas bezpieczeństwa. Do uruchomienia gąsienic służą dwa drążki. Fotel podczas głębokiego kopania przesuwa się do przodu, co jest bardzo pomocne, zwłaszcza do precyzyjnych prac przy murze czy w ogrodzie - ocenia przedsiębiorca. W zestawie do maszyn Wojciech Drzyzga otrzymał komplet łyżek oraz wiertnice, które wykorzystuje także do sadzenia drzew. Posiada pięć łyżek o różnych wielkościach: 20 cm, 25 cm, 30 cm, 40 cm oraz 1,20 cm.

- Jeśli mam twardy grunt, wówczas używam łyżek, które mają tnące zęby po bokach. W zależności od sytuacji, stosujemy różne łyżki. Osprzęt Bobcata można bezproblemowo, w krótkim czasie zamontować. Był czas, że jednym Bobcatem kopaliśmy po 16 - 18 h w ciągu dnia - zasypywanie wykopów, rowy melioracyjne, prace w ogrodzie. Mimo długiej pracy, cały bak ropy spokojnie nam wystarczał, a i maszyna pracowała bez uszczerbku dla podzespołów - opowiada Wojciech Drzyzga.

Pan Wojciech zachwala maszyny Bobcat: 319 i 323. Podkreśla jednak, że nawet tak znakomite maszyny nie sprawowałyby się dobrze, gdyby nie profesjonalnie przygotowani operatorzy. Inwestorzy są zadowoleni ze współpracy z firmą budowlaną „Michał” ze względu na solidność Wojciecha Drzyzgi i jego współpracowników oraz szybką i bezproblemową pracę koparek.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.