Go to Top

Michelin Power Digger

 

Nową oponą do koparek kołowych – Michelin Power Digger w rozmiarze 10.00-20 chwali się Michelin. Znajdzie się ona w sprzedaży w czerwcu. W stosunku do opon konkurencyjnych boki MICHELIN Power Digger są grubsze i dzięki temu bardziej odporne na uszkodzenia. Dwie dodatkowe warstwy osnowy oraz równomierne rozłożenie gumy w bieżniku zabezpieczają tę część opony przed ścieraniem i uszkodzeniami. Dla uzyskania maksymalnej stabilności pojazdu, która jest niezbędna w przypadku koparek wykonujących 360-stopniowe obroty na różnorodnym, często niestabilnym podłożu, zastosowano większą liczbę klocków bieżnika, wielokierunkowe bloki oraz liczne mostki pomiędzy klockami.

W oponie zastosowano diamentową rzeźbę bloków bieżnika – innowacyjną technologię znaną i z powodzeniem wykorzystywaną w oponach MICHELIN BibLoad. Sześciokątne bloki kierunkowego bieżnika oraz technologia diagonalnego opasania Michelin zapewniają równomierne zużycie przez cały okres eksploatacji opony.
  MICHELIN Power Digger posiada indeks nośności 162A2/147B, który jest wyższy w porównaniu z  konkurencyjnym ogumieniem. Jak wszystkie opony rolnicze i agro-przemysłowe marki Michelin, MICHELIN Power Digger jest objęty dożywotnia gwarancją (tj. do 10% głębokości bieżnika).

Obecnie 80 proc. koparek kołowych jest użytkowanych z oponami montowanymi w układzie podwójnym. MICHELIN Power Digger jest idealnym rozwiązaniem do tego typu maszyn.

Mat. Michelin

     
 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.