Go to Top

Biała Księga na Autostradzie

Jak co roku w Targach Kielce odbędą się Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego Autostrada-Polska. Wydarzenie, które od dwudziestu trzech lat jest miejscem najważniejszych rozmów dotyczących branży w Europie Środkowo-Wschodniej, przyciągnie do Kielc światowe marki i najlepszych branżowych specjalistów. Targi odbędą się od 9 do 11 maja. W programie imprezy znajduje się już wiele spotkań merytorycznych – debat, seminariów i konferencji, organizowanych przez najważniejsze instytucje branżowe w Polsce.
Wśród wydarzeń towarzyszących jest między innymi debata „Biała Księga - rok po”, będąca kontynuacją ubiegłorocznego spotkania specjalistów. Biała Księga Branży Drogowej to wspólny głos środowiska, które sformułowało rekomendacje pożądanych kierunków zmian w polityce transportowej Polski. Podczas tegorocznych targów przedstawiciele instytucji kluczowych dla rozwoju drogownictwa w Polsce będą rozmawiać o tym, co zmieniło się rok po publikacji Księgi. Zarówno wnioski z debaty, jak również z innych spotkań organizowanych w ramach targów z pewnością przyczynią się do wyznaczania nowych kierunków tego sektora.
Jednocześnie z targami Autostrada – Polska odbywają się wystawy związane z maszynami budowlanymi, pojazdami użytkowymi, infrastrukturą i technologiami parkingowymi.

Informacja prasowa: Targi Kielce

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.