Go to Top

Targi, targi...

Rok 2020 zapowiada się dość ciekawie pod względem krajowych targów. Rozpoczynamy w Poznaniu, gdzie niedoścignionej frekwencyjnie BUDMIE towarzyszą targi Intermasz. Poprzednia edycja tej imprezy [rok 2018) podzieliła wystawców – część oceniła je entuzjastycznie, część była zawiedziona. Zadowoleni bez zastrzeżeń byli przepytywaniu przez nas goście Budmy, dla których możliwość zapoznania się z ofertą maszyn i sprzętu niejako przy okazji wizyty na targach budowlanych, była wyjątkowo korzystna. Intermasz na początku lutego, w kwietniu warszawskie Cosntruction Machinery Exibition, a w maju 26. Autostrada‑Polska.

Warszawa nie ma szczęścia do maszynowych imprez targowych. Dlaczego tak się dzieje? Nikt nie wie. W tym przypadku centralne położenie i stołeczność miasta wyraźnie nie pomagają. Nie będziemy wymieniać  nazw i organizatorów kolejnych targów, które w Warszawie w przeszłości nie wyszły z różnych powodów (zły termin, zły dojazd, złe warunki, zła promocja). Wierzymy, że tym razm Ptak Warsaw Expo trafi w dziesiątkę organizując targi dla inżynierii lądowej i recyklingu z pokazami prac ziemnych, wyburzeniowych,  montażu rusztowań oraz prac recyklingowych. Termin to 23-25 kwietnia 2020 r.

W maju tradycyjnie spotykamy się w Kielcach. Tym razem w pierwszym „roboczym” tygodniu czyli w dniach  6-8 maja. Ubiegłoroczne jubileuszowe wydanie tej imprezy zapisało się w naszej pamięci uroczystościami,  było jednak skromne pod względem oferty wystawienniczej. Na pewno  mocno zaszkodziła tu Bauma, na której skupiło się zainteresowanie i środki większości maszynowych firm. Jak będzie w tym roku? Trzymamy kciuki za sukces!


Magdalena Ziemkiewicz

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.