Go to Top

Indyjska Bauma przełożona na 2021 rok

Choć jeszcze do niedawna organizatorzy nie planowali żadnych zmian w terminie, właśnie podali, że przekładają targi Bauma Conexpo India na luty 2021. Pierwotny termin 3-6 listopada 2020 wydawał się dość bezpieczny, jednak sytuacja epidemiczna w ostatnich tygodniach na całym świecie zaczęła się zmieniać na gorsze. Może to spowodować nie tylko wzrost obaw wystawców i odwiedzających przed udziałem w imprezie, ale także problemy z podróżami, ryzyko opóźnień z powodu przymusowej kwarantanny itp. Przesunięcie terminu o kilka miesięcy może z kolei zupełnie zmienić sytuację na lepsze.

– Decyzję o odroczeniu targów bauma CONEXPO INDIA podjęliśmy po dokładnej ocenie rynku i konsultacjach z naszymi kluczowymi klientami. Odroczenie leży w najlepszym interesie wystawców i odwiedzających – powiedział Bhupinder Singh, CEO, bC Expo India Pvt. Ltd.
Decyzję poparł Arvind K. Garg, prezes bauma CONEXPO INDIA – Jesteśmy w bezprecedensowej sytuacji, która wpłynęła na naszą gospodarkę. Decyzja o zmianie terminu targów bauma CONEXPO INDIA jest zgodna z opiniami, które otrzymaliśmy od naszych wystawców i klientów.

Sandeep Singh, prezes ICEMA i dyrektor zarządzający Tata Hitachi Construction Machinery Company wspiera bC Expo India w decyzji o zmianie terminu targów – Pandemia wywarła głęboki wpływ na globalną i indyjską gospodarkę, zarówno pod względem kosztów ludzkich, jak i ekonomicznych.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.