Go to Top

Rekordowe zamówienie maszyn Bobcat

Doosan Bobcat EMEA i wyłączny dealer tej firmy na Republikę Czeską, Bobcat CZ Plc, ogłosili kolejne rekordowe zamówienie od tego samego klienta – DEK Pujcovna – obejmujące nową partię 76 maszyn Bobcat.  DEK Pujcovna zamówił dostawę 76 nowych minikoparek Bobcat o masie roboczej od 1,0 do 8,5 ton (modele E10z, E19, E35z, E50 oraz E85). – Po zeszłorocznym rekordowym zamówieniu 68 minikoparek i ładowarek, nowa dostawa kolejnych 76 maszyn stanowi największe jednorazowe zamówienie uzyskane przez firmę Bobcat w Republice Czeskiej – mówi David Hubik, dyrektor regionalny w Doosan Bobcat EMEA.
 
DEK Pujcovna ma duże doświadczenie z marką Bobcat – najpierw w 2017 r. firma zakupiła dziesięć minikoparek Bobcat, a dwa lata później kolejne 51 minikoparek i trzydzieści ładowarek o sterowaniu burtowym. Pod barwami DEK Pujcovna dostępna jest flota 167 maszyn Bobcat, służąc klientom z 74 oddziałów w całym kraju.

- Maszyny Bobcat dowiodły swojej jakości, trwałości i niezawodności – mówi Michal Svejcar, dyrektor DEK Pujcovna. – Mamy kilka lat doświadczenia z ponad setką maszyn Bobcat. Dzięki sieci dziesięciu wyspecjalizowanych oddziałów dealer, Bobcat CZ, obejmuje swoją działalnością cały kraj. Dlatego nie tylko obsługa jest wysokiej jakości, ale jej realizacja jest szybka, co jest decydujące zarówno dla nas, jak i dla naszych klientów.
 
Znaczącą część produktów Doosan Bobcat powstaje w zakładzie w Dobrzyszy w Republice Czeskiej, gdzie znajduje się również nowa siedziba główna firmy na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.
 
Poza nową siedzibą i zakładem produkcyjnym Doosan Bobcat utrzymuje w tym miejscu również duże ośrodki szkoleniowe i badawcze. – Wszystko, od rozwoju produktu, poprzez produkcję, kontrolę jakości, testy, aż po obsługę klienta i szkolenia dotyczące produktów, odbywa się w tym samym miejscu. Pozwala nam to gwarantować wysoką jakość i niezawodność maszyn Bobcat, jak również oferować obsługę na najwyższym poziomie – dodaje David Hubik.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.