Go to Top

Ładowarka gąsienicowa Cat 963 – wszechstronna, oszczędna i wydajna

Użytkownik ładowarki gąsienicowej Cat 963 z pewnością doceni jej uniwersalność. Maszyna doskonale radzi sobie bowiem w najtrudniejszych warunkach terenowych, a za jej pomocą można nie tylko dokonywać załadunku, ale także kopać, przemieszczać ładunek na bliskim dystansie, a nawet odśnieżać i niwelować teren. Dwudziestotonowa ładowarka napędzana jest nowej generacji, oszczędnym silnikiem  Cat C7.1 spełniającym normę emisji spalin Stage V. 

Operator ładowarki gąsienicowej Cat 963 z pewnością doceni jej uniwersalność. Maszyna doskonale radzi sobie bowiem w najtrudniejszych warunkach terenowych, a za jej pomocą można wykonywać nie tylko prace załadunkowe, ale także kopać, transportować ładunek na bliskim dystansie, a nawet niwelować teren. Dwudziestotonowa ładowarka napędzana jest nowej generacji, oszczędnym silnikiem  Cat C7.1 spełniającym normę emisji spalin Stage V.
Ładowarka  Cat 963 jest łatwa w obsłudze. Operator pracuje w komfortowej kabinie wyposażonej w regulowany wielopłaszczyznowo fotel z wygodnymi podłokietnikami.  Standardowe wyposażenie maszyny stanowi wysokiej rozdzielczości kamera cofania umożliwia obserwację obszaru roboczego za maszyną.  Warto też wspomnieć o systemie telematycznym CatLink, który poprawia efektywność wykorzystania maszyny i daje jej ochronę przed kradzieżą i nieuprawnionym użyciem. Opcjonalnie ładowarkę Cat 963 wyposażyć można w joystick, co sprawia, że sposób sterowania staje się identyczny, jak w miniładowarkach czy ładowarkach o sterowaniu burtowym Cat.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.