Go to Top

Camso MPT 732 na najtrudniejsze warunki

Firma Camso oferuje uniwersalną oponę diagonalną MPT 732 wyróżniającą się wyjątkową przyczepnością, stabilnością i wytrzymałością w różnorodnych warunkach w terenie. Jest to najnowszy produkt w gamie opon wielozadaniowych, ze szczególnym przeznaczeniem do ładowarek teleskopowych i koparko-ładowarek użytkowanych na nawierzchniach mieszanych i miękkich.

Poszczególne rozmiary opony Camso MPT 732 dopasowane zostały do szerokiej gamy maszyn eksploatowanych w wymagających warunkach. Camso  konsekwentne ulepsza ofertę produktową  realizując swą zasadę działania, która przewiduje wyprzedzanie o krok konkurentów w produkcji innowacyjnych opon i gumowych gąsienic budowlanych.

Mieszanki gumowe bieżnika o zmienionej recepturze i dodatkowe elementy pozwalające wzmocnić konstrukcję ogumienia, które stosuje Camso, zwiększają odporność na przebicia i uderzenia, podnoszą wytrzymałość opony i wydłużają żywotność bieżnika. Wprowadzenie takich elementów jest wynikiem najnowszych badań. Ich analiza wykazała, że większość opon budowlanych ulega przedwczesnym awariom. Z tego powodu użytkownicy nie wykorzystują pełni ich wartości. Camso koncentruje się na wytrzymałości, aby mieć pewność, że opony dotrwają do naturalnego końca zakładanego okresu użytkowania.
Opona Camso MPT 732 przeznaczona jest do maszyn takich jak wyżej wymienione koparko-ładowarki, ale również kompaktowe ładowarki kołowe oraz ładowarki teleskopowe. Maszyny te w zależności od warunków eksploatacyjnych przemieszczają się po różnego rodzaju nawierzchniach, jednak w każdych warunkach użytkownicy maszyn wymagają odpowiedniej przyczepności, stabilności, wytrzymałości i dobrych właściwości trakcyjnych opon.
Jakie innowacyjne rozwiązania zastosowano w tej oponie – piszemy w najnowszym wydaniu „Pośrednika Budowlanego” 4/2020

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.