Go to Top

HİDROMEK w oknie wystawowym zmienionego NordBau

Niemieckie targi NordBau odbyły się już po raz 65. Z oczywistych względów nie mogła to być impreza w klasycznym wydaniu. W ubiegłym roku 863 wystawców z 13 krajów czekało na ponad 62 tysiące gości. Teraz forma wydarzenia była zmniejszona, ale przy tym wciąż bardzo ciekawa. Nie zabrakło nowości od HİDROMEK..

Już w maju dla organizatorów stało się jasne, że w czasie pandemii zamiast NordBau może odbywać się tylko nowo zaprojektowana wystawa ze znacznie zmniejszoną liczbą uczestników i ze specjalnymi środkami higienicznymi i ochronnymi. Wystawa budowlana ze specjalnymi spotkaniami organizowanymi przez NordBau odbyła się od środy 9 do soboty 12 września 2020 r. w centrum wystawowym Holstenhallen w Neumünster.
Nowa koncepcja miała w szczególności umożliwić uczestniczącym wystawcom specjalny kontakt  z klientami. W czasie pandemii wystawy wewnętrzne, duże prezentacje produktów i liczne spotkania nie są łatwe. 
W zmienionych targach NordBau wzięły udział 32 firmy i instytucje, które wykorzystały tę okazję do prezentacji swoich produktów, innowacji oraz usług zaproszonym klientom i zwiedzającym. Pośród wystawców nie zabrakło firmy HİDROMEK, która zaprezentowała swoje nowości. Wśród nich znalazła się nowa seria koparek serii H4, ładowarka kołowa HMK 640 WL, koparko-ładowarka HMK 102B ALPHA, a także minikoparko-ładowarka HMK 6S SS. Turecka firma szczególna uwagę zwraca na pierwszą z wymienionych nowości.

Poprzez zmianę średnicy cylindrów hydraulicznych, rur i prętów udało się uzyskać zwiększoną  prędkość roboczą serii H4. Ogólna moc i maksymalne ciśnienie w układzie hydraulicznym zostały poprawione, by osiągnąć jak najlepszą wydajność. Te ulepszenia doprowadziły do produkcji szybszych, bardziej produktywnych i wydajniejszych maszyn. W procesie projektowania, mającym na celu ułatwienie obsługi maszyny operatorowi, seria H4 posiada elektroniczny system o zwiększonej wydajności ułatwiający sprawdzenie stanu maszyny i jej integrację z dodatkowym wyposażeniem. Kabiny H4 zostały zaprojektowane i zbudowane, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo i trwałość zgodnie ze standardami ROPS i FOPS. Czerwone uchwyty i etykiety ostrzegawcze na nowej serii maszyn mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa operatora na najwyższym poziomie. Inżynierowie serii H4 szczególną wagę przywiązali do bezpieczeństwa pracy poprzez zapewnienie doskonałej widoczności, zmniejszając do minimum martwego pola za pomocą prawej kamery bocznej i tylnej. Ponadto dzięki opcjonalnym reflektorom LED w koparkach serii H4 znacznie poprawia się zdolność widzenia w nocy.

Wszyscy mają nadzieję, że kolejna edycja NordBau odbędzie już w normalnych warunkach. Obecnie jednak nawet okrojona forma targów pozwala zaspokoić potrzebę nowości na rynku, zarówno wśród klientów, jak I firm, które chcą się pochwalić swoimi najnowszymi produktami.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.