Go to Top

Festiwal nowości Bobcata

Bobcat nie próżnuje. Konferencja prasowa online „Next is now” była okazją do pochwalenia się aż 48 nowymi modelami maszyn w 12 kategoriach. Transmisja z wydarzenia przeprowadzona została w środę 21 października z zakładu produkcyjnego w czeskim Dobříš i, jak mówią przedstawiciele firmy, dokumentowała największą zmianę, jaka zaszła w ciągu sześćdziesięciu lat jej istnienia.

W Dobříš byliśmy niemal dokładnie rok temu, 15 października 2019 roku. Oczywiście dzisiaj zorganizowanie imprezy w takiej formie nie jest możliwe. Technologia pozwoliła nam jednak zobaczyć te same pomieszczenia i zakłady w siedzibie Bobcata w Dobříš, które utkwiły nam w pamięci podczas ostatniej wizyty.
Powód do zorganizowania konferencji online jest oczywisty – wspomniany wcześniej szereg nowości to ogromne wydarzenie, nie tylko w historii Bobcata, ale całej branży. Jedną z najważniejszych informacji jest, że firma po raz pierwszy wchodzi na rynek ładowarek kołowych z czteroma nowymi modelami – L23, L28, L65 i L85.
Z pozostałych nowości przedstawiono nową serię ładowarek R, serię koparek R2, a także zupełnie nową gamę zagęszczarek.
O każdej z nowości opowiadali specjaliści, przygotowano materiały wideo, które pozwalały zobaczyć najnowsze produkty w akcji. Szkoda jedynie, że nie mogliśmy zobaczyć tego wszystkiego na żywo wraz z widowiskowym wieczornym pokazem, który mocno zapadł nam w pamięć rok temu.

Jan Izydor Barański

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.