Go to Top

Indyjska Bauma przesunięta na kwiecień

Targi Bauma CONEXPO INDIA, pierwotnie planowane na listopad, miały się odbyć w lutym 2021. Rozwój pandemii w Indiach i na świecie spowodował jednak, że także i ta data stała się wątpliwa. Podjęto decyzję o przesunięciu indyjskiej Baumy na kwiecień. Zmieniono nie tylko termin, ale i miejsce imprezy – wszystko w celu zapewnienia maksimum bezpieczeństwa wystawców, jak i odwiedzających. Kluczowe jest również przywrócenie możliwości swobodnego przekraczania granic, bez której organizacja imprez o charakterze międzynarodowym nie ma sensu.

Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Maszyn do Produkcji Materiałów Budowlanych, Maszyn Górniczych i Pojazdów Budowlanych odbędą się w dniach 20-23 kwietnia 2021 w India Expo Center (IEC)  w Delhi NCR.

– Po dokładnym rozważeniu sytuacji i po dyskusjach z branżą przekładamy targi bauma CONEXPO INDIA na kwiecień 2021 r – powiedział Bhupinder Singh, prezes bC Expo India Pvt Ltd., – Jesteśmy przekonani, że w nowy termin stworzy jeszcze korzystniejsze warunki do prowadzenia biznesu. Zmiana terminu wystawy pozwoli nam także zapewnić bezpieczeństwo  naszym wystawcom i odwiedzającym, co jest naszym najwyższym priorytetem.

Popierając tę decyzję Mu Moahan, prezes Builders Association of India (BAI), powiedział: – Zmiana harmonogramu przyniesie dodatkowe korzyści, ponieważ branża wychodzi ze śmiertelnego uścisku pandemii koronawirusa.
– Jesteśmy przekonani, że przy złagodzeniu ograniczeń w podróżowaniu, więcej wystawców i zwiedzających będzie mogło wziąć udział w wystawie. Decyzja zapada po dokładnym rozważeniu ocen rynkowych i konsultacji z naszymi kluczowymi klientami
– dodał Bhupinder Singh.  – Uważamy, że leży to w najlepszym interesie naszych wystawców i odwiedzających. Pragniemy podziękować naszym partnerom za nieustające wsparcie i pomoc w ułatwieniu tej trudnej decyzji o odroczeniu targów. Nieustannie pracujemy, aby nadchodzące targi były jeszcze lepsze i bardziej udane niż ich poprzednie edycje.


Inf. prasowa Bauma Conexpo India

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.