Go to Top

MB CRUSHER zaprasza na pokaz maszyn!

W dniu 21 sierpnia 2020 firma MB Crusher wraz ze swym lokalnym przedstawicielem firmą Partor Sp. z o.o. zaprasza na dynamiczny pokaz pracy maszyn: do kruszenia, przesiewania, sortowania 
i przenoszenia materiałów. Doradcy z chęcią udzielą porad, odpowiedzą na pytania i pomogą  w wyborze odpowiedniego osprzętu.
Wydarzenie odbędzie się w: ul. Sosnowa 14, 05-532 Tomice (trasa Warszawa - Góra Kalwaria)
w godzinach: 10.00-15.00 
Uczestnicy pokazu będą mogli zobaczyć najnowsze modele łyżek:  kruszącej  BF70.2 S4, przesiewającej MB-S14 S4, chwytak MB-G900 jak również najnowszy produkt:  łyżkę krusząco-przesiewającą MB-HDS 314.
Skontaktuj się z MB Crusher, aby otrzymać zaproszenie!

Od ponad 19 lat MB Crusher pozostaje liderem na rynku kruszenia, rozbiórek i recyklingu projektując, produkując i sprzedając łyżki kruszące. W 2001 roku MB Crusher opatentował i wyprodukował pierwszą łyżkę kruszącą. Dzięki wszechstronnej innowacyjności i rozwojowi MB oferuje obecnie gamę łyżek kruszących do koparek, ładowarek i koparko - ładowarek o tonażu od 5 do ponad 70 ton.
MB Crusher to rodzinna firma, która osiągnęła jakość rozpoznawalną na rynku międzynarodowym. Założona i zarządzana we Włoszech osiągnęła swoją pozycję na światowym rynku poprzez utworzenie 7 oddziałów z centrami logistycznymi zlokalizowanymi w różnych krajach, jak również dzięki szerokiej siatce autoryzowanych dealerów i wsparciu serwisowemu na całym świecie.
Często na placu budowy, z biegiem czasu i pracy, gromadzą się materiały, które są trudne 
i kosztowne do usunięcia. Ich przetwarzanie w centrach recyklingu kosztuje i dlatego stanowią one  problem.
Stare słupy oświetleniowe, kolumny i rury betonowe, podkłady kolejowe: wszystko, co wydaje się skomplikowane i kosztowne w recyklingu i jest uważane za niewygodne odpady.
Znasz to z własnego doświadczenia?
MB Crusher pokazuje, jak odpady mogą stać się wartościowym surowcem!

Z osprzętem MB Crusher rozwiążesz problem w sposób szybki i ekonomiczny:
- kruszysz w krótkim czasie i bezpośrednio na miejscu budowy,
- żelazo nie blokuje się i nie uszkadza kruszarki,
- otrzymujesz frakcje materiału, takie jakie chcesz,
- zarabiasz zarówno na odzyskanym materiale jak i na odzyskanym żelazie,
- możesz od razu przerobić i ponownie użyć materiał, oszczędzając znacznie czas i koszty,
- unikniesz kosztów wynajmu kruszarki,
- zaoszczędzisz bądź wyeliminujesz koszty załadunku i transportu materiałów do zakładów utylizacji,
⁃  Z łatwością zarządzasz całym procesem produkcji.
  
Efektywna utylizacja odpadów może uczynić każde zamówienie bardziej konkurencyjnym i zyskownym, pozwolić na rozwój Twojej firmy w samodzielny sposób, poszerzyć Twój rynek zbytu - odsprzedając przekruszony materiał, na podbudowę drogową czy wypełnienia.

Łyżkę kruszącą MB Crusher można zamontować na dowolnej maszynie operacyjnej, obecnej już na danym placu budowy, przekształcając ją w wydajną kruszarkę szczękową. Nawet na trudno dostępnym terenie, moc kruszenia pozostaje niezmienna, podobnie jak i wydajność.
Wielu klientów MB używa łyżek kruszących od lat - bezawaryjnie. Nie mają problemów związanych z czasochłonną konserwacją, interwencjami zewnętrznymi lub zatrzymaniem maszyny.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.