Go to Top

Trwa chińska Bauma

Z pewną zazdrością podglądamy, co dzieje się na Baumie w Chinach. Targi odbywają się w Szanghaju. Ekspozycja zajęła 17 hal wystawienniczych oraz teren zewnętrzny Shanghai New International Expo Centre (SNIEC) – ogółem 300 tys. metrów kwadratowych. Spodziewanych jest 130 tys. odwiedzających; czy tak będzie, przekonamy się po zakończeniu imprezy, która trwa od 24 do 27 listopada. Jednym z wystawców jest Volvo Construction Equipment prezentujące swoje produkty pod hasłem: Budując jutro w Chinach dla Chin. Volvo wystawia się wraz z siostrzaną chińską marką SDLG. Ekspozycję można zwiedzać wirtualnie.

Biorąc pod uwagę, że nie wszyscy klienci będą mogli w tym roku fizycznie uczestniczyć w targach Bauma China, Volvo CE przygotowało wirtualne zwiedzanie, podczas którego użytkownicy mogą kontaktować się z ekspertami ds. Produktów w czasie rzeczywistym i śledzić transmisje na żywo. To pierwszy raz, kiedy Volvo CE kreuje takie wirtualne wydarzenie.

– Czy pojawią się osobiście, czy przez internet, czekamy na klientów, aby pokazać im nasze zaangażowanie na rynku chińskim, nasze kompletne rozwiązania dla budownictwa oraz naszą wiodącą pozycję w dziedzinie elektromobilności, łączności i automatyzacji – mówi Tiffany Cheng, wiceprezes ds. marki, marketingu i komunikacji korporacyjnej w regionie Azji w Volvo CE.

W Szanghaju Volvo CE prezentuje dwie nowe linie produktów wyprodukowane w Chinach z uwzględnieniem specyficznych potrzeb chińskich klientów.
Inne maszyny prezentowane na Baumie to największa koparka Volvo CE – EC950EL; najlepiej sprzedająca się ładowarka kołowa L220H; wozidło przegubowe A45G; i wozidło sztywnoramowe R100E.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.