Go to Top

Hyundai w leśnych ostępach

Nie samą budowlanką żyje koparka! Hyundai HX140 sprawdza się doskonale w zagospodarowywaniu terenów leśnych. Mimo, że eksploatowane są trudnych warunkach terenowych od poniedziałku do piątku po dwanaście godzin dziennie imponują niskim zużyciem paliwa. Dość powiedzieć, że na jednym tankowaniu mogą przepracować nawet półtorej dniówki. Praca w lasach wymaga stosowania specjalnych maszyn. Koparki gąsienicowe Hyundai w wersji High-Walker są mocne, wytrzymałe, a dzięki osłonom podwozia i rolek gąsienic mogą bez problemów przemieszczać się po trudnym terenie, na którym często zalegają pnie i gałęzie drzew.
Modele Hyundai High-Walker są dostępne w klasie od 14 ton do 30 ton. Najbardziej popularnym modelem jest HX140HWC,  napędzany silnikiem Cummins QSF 3.8 o mocy 95 kW.  W najbliższej przyszłości Hyundai zamierza zastosować w tej koparce silnik spełniający normę emisji spalin Stage V.
„Leśny” Hyundai  jest też wyposażony w wygodną kabinę, która zapewnia doskonałą widoczność. Operatorów może wspomagać opcjonalny system AAVM (All-Around View Monitoring), który działa jak dodatkowa para oczu, co może okazać się nieocenione w trudnych warunkach pracy.
Warto też wspomnieć o systemie chłodzącym, który zapewnia maksymalną wydajność maszyny w każdych warunkach. To gwarancja swobodnego przepływu powietrza i łatwego dostępu do paneli i części, które wymagają częstego czyszczenia.

Zamów PosBudNews

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.