Go to Top

Husqvarna pomaga ofiarom nawałnic

Husqvarna Poland przekazała jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Brusach sprzęt i akcesoria niezbędne do usuwanie skutków nawałnicy, a zwłaszcza powalonych drzew czy innych przeszkód w rejonie Wielkiego Kanału Brdy. Są to m.in. pilarki, oleje, prowadnice, łańcuchy, zestawy do ostrzenia oraz zestawy ochronne do pracy. W akcję niesienia pomocy poszkodowanym na danym terenie zaangażowani są również lokalni dilerzy sieci Husqvarna.

Od pierwszych dni po wydarzeniu jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z przedstawicielami sztabów kryzysowych z regionu dotkniętego zniszczeniami. W porozumieniu m.in. z OSP w Brusach przekazaliśmy niezbędny sprzęt i akcesoria do walki ze skutkami nawałnicy. W akcję niesienia pomocy poszkodowanym na danym terenie zaangażowani są również nasi lokalni dilerzy. Ufamy w przychylne prognozy pogody i rychłe usunięcie skutków nawałnicy z pomocą społeczności, samorządów, firm oraz służb kryzysowych – powiedział Maciej Konieczny, dyrektor sprzedaży Husqvarna Poland.
 Jest nam niezmiernie przykro z powodu klęski żywiołowej. Znając skalę  zniszczeń i potrzeb mamy nadzieję, że przekazany profesjonalny sprzęt będzie pomocny w usuwaniu skutków nawałnicy – dodała Marta Winiarek-Miętus, rzecznik prasowy firmy Husqvarna.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.