Go to Top

Najmocniejsza i największa - Case CX750D

Nową, największą i najmocniejszą koparkę hydrauliczną CX750D zaprezentował Case podczas Steinexpo. Ma ona zastąpić poprzednie modele CX700B i CX800B. Wyróżnia ją nie tylko moc, ale i większa produktywność, co jest związane m.in. z krótszymi cyklami pracy.
Dysponujący mocą 512 KM koparka CX750D dostępna jest w konfiguracji standardowej z siłą kopania na łyżce 335 kN (z Power Boost), krótszym wysięgnikiem i ramieniem, co pozwala na uzyskanie większej siły i korzystanie z łyżek o większej pojemności.

Wysięgnik i ramię oraz podwozie koparki są bardziej wytrzymałe, dzięki czemu maszyna jest mocniejsza i bardziej produktywna. Maszyna może pracować w jednym z trzech trybów pracy - Automatycznym, Ciężkim i  Pierwszeństwa Prędkości, co zapewnia optymalne i najbardziej wydajne wykorzystanie mocy hydraulicznej i silnika.

Koparkę projektowano z myślą o klientach. Jest niezawodna, trwała, posiada wiele nowych funkcji. Codzienna obsługa jest łatwiejsza dzięki polepszeniu dostępu do punktów serwisowych. Wszystkie filtry umieszczone są w komorze pompy, a hydrostatyczny odwracalny wentylator odpowiada na akutalne potrzeby chodzenia zmniejszając odpowiednio pobór mocy.

Zgodność z normami emisji Tier 4 Final osiągnięto poprzez połącznie technologii SCR oraz DOC, co pozwala na maksymalne zwiększenie wydajności przy minimalnej obsłudze. Brak filtra DPF to jednocześnie niższe koszty serwisowe.

Więcej o nowej koparce CX750D przeczytać będzie można na łamach „Pośrednika Budowlanego”.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.