Go to Top

Mistrzowie jadą do Alicante!

Choć oglądaliśmy już wiele różnych zmagań operatorów (nie tylko Volvo i nie tylko w Polsce), to właśnie te ostatnie były najbardziej emocjonujące. Zdecydował sposób ich przeprowadzenia, a dokładnie pomysł, by równocześnie obok siebie rywalizowało dwóch zawodników. Ustawiono  dwie minikoparki, a przed nimi identyczne tory przeszkód. Zadanie przeprowadzenia drewnianej szpuli bez strącenia żadnej z listewek nie było łatwe, jednak chwilami w zawodników wstępowały niemal nadprzyrodzone siły i potrafili operować maszyną z precyzją jubilera. Wystarczyła jednak chwila rozproszenia lub brawury i...bach – leciały karne sekundy.

W towarzystwie gości Poziomu 308 dopingowaliśmy kolejne pary zawodników. Jak się okazało, trudne było nie tylko pokonanie przeszkód, ale także policzenie punktów karnych – emocje powodowały, że listewki słały się gęsto, a tory przeszkód wyglądały, jak po przejściu huraganu.
Rywalizacja czterech par najlepszych zawodników Klubu Operatorów Volvo była emocjonująca i wyrównana. Do końca nie wiedzieliśmy, kto wygra – jak się okazało na finały europejskie do Alicante pojadą wkrótce – wraz z osobami towarzyszącymi – znani ze swego kunsztu: Krzysztof Konieczny i Adam Kaczor (na zdjęciu od lewej, a w środku nasz szef, redaktor Jacek Barański).  Gratulujemy i trzymamy kciuki za sukcesy w międzynarodowym gronie!Magdalena Ziemkiewicz

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.