Go to Top

Nasi w Alicante czyli mistrzostwie Volvo w akcji!

Setki osób trzymały w ostatnią sobotę kciuki za powodzenie naszych reprezentantów w międzynarodowych finałach Klubu Operatorów Volvo rozegranych w hiszpańskim Alicante. Adam Kaczor i Krzysztof Konieczny wielokrotnie już pokazywali klasę w konkursach różnego szczebla, nie tylko na maszynach Volvo. Wierzyliśmy, że tym razem zdobędą mistrzostwo – obaj lub choć jeden z nich. Jak się okazało, także w międzynarodowym gronie finalistów, czyli 29 najlepszych z 16 krajów, udało im się zrobić wrażenie. Szło świetnie i Adam przeszedł do ścisłego finału jako lider dotychczasowych konkurencji...

Ścisły finał zgromadził dziesięciu zawodników, a miejsca na podium są przecież tylko trzy. Adam Kaczor pozostał poza tą trójką, ale i tak może być dumny z sukcesu. Także Krzysztof Konieczny ma powód do noszenia wysoko głowy jako finalista. Wygrał Austriak Johannes Unger, na drugim miejscu uplasował się Niemiec Sascha Moog, a na trzecim Ueli Hunziker ze Szwajcarii.
Po kilku dniach spędzonych we wspaniałym nadmorskim Alicante trzeba było wrócić do prozy codzienności...najgorsze, że w tym czasie w Polsce zmieniła się pogoda i ze słonecznej, gorącej Hiszpanii nasi zawodnicy wrócili w sam środek lodowatej jesiennej pluchy ;-)
Magdalena Ziemkiewicz

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.