Go to Top

Trzech dealerów Case Construction

Koncern CNH Industrial, będący właścicielem marki Case Construction, powołał nowych dealerów na terytorium centralnej i wschodniej Polski. Zmiany organizacyjne w sieci dealerskiej mają na celu podniesienie jakości obsługi posprzedażnej oraz skrócenia czasu reakcji serwisu. Poproszony przez naszą redakcję o skomentowanie tego wydarzenia, Robert Wrona, menedżer do spraw operacji handlowych i marketingu Europy Centralnej i Wschodniej w CNH Industrial powiedział: – Do firmy EWPA z Poznania dołączają teraz dwaj nowi dealerzy. Ma to przynieść nie tylko odczuwalne podniesienie jakości świadczonych usług z zakresu obsługi posprzedażnej, ale również powiększenie udziałów marki Case Construction w rynku sprzedaży maszyn fabrycznie nowych z różnych segmentów.
Maszyny Case Construction zakupić i serwisować będzie można teraz, obok wspomnianej poznańskiej firmy EWPA, także w katowickim ASbudzie i nowym w tym gronie Tech-Ekspercie ze Stalowej Woli. – Nasz nowy partner, Tech-Ekspert, to rzetelna firma posiadająca ugruntowaną pozycję na krajowym rynku maszyn budowlanych. Jej wieloletnie doświadczenie jest doceniane przez wielu klientów. Dlatego też zadecydowaliśmy, że właśnie ona będzie odpowiedzialna za tereny województw świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego – tłumaczy Robert Wrona.
Dealerem, któremu zawierzono Polskę centralną i pozostałe województwa wschodniej ściany naszego kraju jest doskonale znany i cieszący się renomą w branży ASbud z siedzibą główną w Katowicach. Firma działa od lat dziewięćdziesiątych ubiegłego stulecia współpracując z całym szeregiem renomowanych dostawców maszyn i sprzętu. Robert Wrona podkreśla, że decydujący wpływ na nawiązanie współpracy z ASbudem miały jego bogate doświadczenia i profesjonalizm działania. – Chciałbym też zauważyć, że ASbud jest bardzo mocno osadzony w drogownictwie, co stanowi dla nas obiecujący przyczółek pozwalający myśleć o zwiększeniu sprzedaży do tej grupy konsumenckiej – tłumaczy.

Tekst Jacek Barański
Fot. Magdalena Ziemkiewicz

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.