Go to Top

Intermat 2018

Za pół roku, a dokładnie w dniach 23-28 kwietnia 2018, odbędzie się kolejna edycja targów Intermat. Poprzednią, przed trzema laty,  odwiedziło 138 tysięcy osób ze 167 krajów. W zmieniającej się rzeczywistości nowa szefowa Intermatu Isabelle Alfano postanowiła przeprowadzić w organizacji targów pewne modyfikacje. Przede wszystkim chce wyraźnie skupić się na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu oraz Afryki i przyciągnąć do Paryża jak najwięcej odwiedzających z tych regionów. Zmiany dotyczą także samej organizacji imprezy.

Intermat zostanie podzielony na cztery sektory: Prace Ziemne i Rozbiórkowe, Drogi, Surowce i Fundamenty, Unoszenie, Przemieszczanie i Transport oraz Budownictwo i Beton.
Taka organizacja znacznie ułatwi odwiedzającym znalezienie konkretnych firm lub znalezienie wcześniej im nieznanych, a zajmujących się interesującą ich działalnością. Promocja targów odbywa się także osobno w każdym z tych sektorów.
Po raz pierwszy Intermat opracował unikatowy dokument– „Construction Observatory”. Jest to studium sytuacji w budownictwie 12 różnych krajów regionu EMEA, w którym ocenia się ich gospodarkę, sektor budowlany oraz opisuje największe projekty infrastrukturalne – zarówno aktualnie realizowane, jak i planowane w najbliższych latach. (mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.