Go to Top

MB Crusher na testach w Gdyni

Miesiąc temu w siedzibie firmy MTM w Gdyni odbyły się pokazy łyżek kruszących MB Crusher. Prezentację zorganizowała firma Amago – wyłączny przedstawiciel włoskiego producenta w Polsce. Goście – reprezentujący różne sektory, jak: roboty kolejowe, wodociągi i kanalizacja, rozbiórki i wykopy, utrzymanie zieleni – mogli obejrzeć pracę łyżki kruszącej BF70.2 S4 oraz łyżki przesiewającej MB-S14 S4

Łyżka krusząca BF70.2 S4 (przystosowana do maszyn powyżej 14 ton) to już czwarta generacja łyżek kruszących. Została odnowiona i wzmocniona zarówno pod względem budowy, jak i ważnych detali technicznych. Restyling konstrukcji pozwolił uzyskać sprawniejsze ruchy i większą prędkość podczas operacji kruszenia, a przez to zwiększyć skuteczność koparki. Wzmocniono części podlegające największemu naciskowi. Nowe opcje regulacji zwielokrotniły zakres wielkości materiału końcowego. Nowy system centralnego smarowania ułatwił i przyspieszył prace serwisowe, które są wykonywane na miejscu robót.
Łyżka przesiewająca MB-S14 S4 z koszem o otworach 30x30mm to idealne narzędzie do selekcji materiału zarówno przed, jak i po kruszeniu. Łyżki przesiewające MB-S pozwalają na redukcję czasu kruszenia nawet o 60% umożliwiając odzysk materiału o żądanych parametrach.
Produkty MB Crsuher pozwalają na recykling materiału w miejscu jego wytworzenia. To upraszcza kruszenie i przesiewanie, gospodarkę odpadami zapewniając oszczędność czasu i środków finansowych.

Informacja i zdjęcia MB Crusher

Opracowanie mz

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.