Go to Top

Medaliści INTERMASZU 2018

Przyzwyczailiśmy się do uroków Poznania wiosną, a tu znowu (jak kiedyś) mamy maszynowe targi w zimie! INTERMASZ odbywa się w tym roku wraz z BUDMĄ, dzięki czemu liczne rzesze przedstawicieli branży budowlanej będą miały możliwość zapoznania się z najszerszą możliwą ofertą najnowszych produktów niezbędnych w ich pracy – od farb, dachówek i okien po narzędzie, maszyny i sprzęt budowlany. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia do grona wystawców INTERMASZU dołączyły HKL Baumaschinen oraz Volvo Maszyny Budowlane Polska. Nieco wcześniej poznaliśmy laureatów Złotych Medali MTP – równorzędnych nagród przyznawanych najlepszym spośród zgłoszonych przez wystawców produktom, które będą prezentowane na INETRMASZu.

Na INTERMASZU 2018 Złote Medale MTP otrzymały:

  • MECALAC 9MWR
MECALAC FRANCE S.A.S., Francja
Zgłaszający: MECALAC POLSKA Sp. z o.o., Łaziska Górne
Pawilon 7A stoisko 16
    Mecalac serii MWR zrewolucjonizował koncept koparek obrotowych, dzięki naturalnie zbalansowanej wadze oraz obniżonym środku ciężkości, maszyna stała się niedoścignionym mistrzem w pracach budowlanych. Innowacyjne pomysły  projektantów Mecalaca pozwoliły na stworzenie maszyny, która nie tylko przykuwa uwagę, ale może się poszczycić stuprocentową zwrotnością, zwartością oraz zwinnością. Jest najlepszym pomocnikiem na budowie.
  • Minikoparka gąsienicowa Wacker Neuson ET 18
Wacker Neuson Linz GmbH, Austria
Zgłaszający: Wacker Neuson Sp. z o.o., Ożarów Mazowiecki
    Wacker Neuson ET18  to jedyna na świecie minikoparka z systemem pionowania nadwozia i ramienia kopiącego VDS® oraz szybkozłączem hydraulicznym Easy Lock. Masa około dwóch ton pozwala na transport tej maszyny na standardowej lawecie. Jak zapewnia dystrybutor, jest ona dostępna od ręki z pakietem łyżek, w tym łyżką skarpową.

Mat.pras MTP 


Magdalena Ziemkiewicz

 

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.