Go to Top

Ponad 46 tys. gości w Poznaniu!

Tegoroczne targi BUDMA, którym towarzyszył nasz INTERMASZ, odwiedziło ponad 46 tys. osób. Swoje produkty prezentowało blisko 1.000 wystawców (BUDMA, KOMINKI, INTERMASZ, INFRATEC). Zgłoszono przeszło 150 nowości. MTP przyznały 42 Złote Medale – w tym dwa dla maszyn. W miesiącach poprzedzających targi, w czasie ich trwania, jak i po imprezie ukazało się 2.700 informacji prasowych. To najnowsze dane od MTP.

Znamy już datę kolejnej BUDMY – targi odbędą się w dniach 5-8 lutego 2019 roku. Podtytuł targów – inspiracje, wiedza, biznes – w pełni oddaje to, po co przyjeżdżają do Poznania uczestnicy imprezy. Niektórzy, by coś kupić, inni, by sprzedać. Wiele osób, by obejrzeć nowości, kolejni, by wziąć udział w debatach, konferencjach i szkoleniach (odbyło się ich prawie 100).

Jak ocenili tegoroczne INTERMASZ jego uczestnicy, pytaliśmy w naszym reportażu z targów, nie będziemy się więc powtarzać. Jedno jest pewne – większość wystawców była zadowolona, a nawet więcej, z udziału w poznańskiej imprezie. Na pewno dużo zależy od tego, czy produkty, z którymi przyjechali, były interesujące dla publiczności BUDMY – bo w tym roku głównie taka trafiała do maszynowych hal. Za rok powinno być już inaczej, więcej gości pojawi się specjalnie dla maszyn budowlanych. Może wystawcy także przygotują swoją sprzętową ofertę dokładnie dla właścicieli małych firm wykonawczych, których spotkaliśmy tu najwięcej i którzy w swojej pracy chętnie wspomogą się małymi maszynami. Czy oznacza to, że właśnie coś zmieniło się na naszym targowym rynku? Czas pokaże!

Magdalena Ziemkiewicz

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.