Go to Top

Co pokaże Bobcat w Paryżu

Podczas targów Intermat Bobcat pokaże kilka nowości – w tym kompaktowe koparki klasy 2-4 tony, spełniające wymagania normy emisji Stage V Wśród nowości znajdzie się także kompaktowa ładowarka teleskopowa TL30.70 oraz nowa wersja miniładowarki gąsienicowej T870. Wiele nowości pojawi się również wśród osprzętu. Oprócz ekspozycji w pawilonie wystawienniczym firma planuje także pokazy na terenie zewnętrznym, które będą odbywać się co godzinę.

Wśród nowości, jakie ujawniono przed targami, jest samopoziomująca piła tarczowa WS-SL20, przeznaczona do cięcia asfaltowych i betonowych nawierzchni, do wykorzystania  z ładowarkami kompaktowymi. Wyposażono ją w regulowaną tarczę umożliwiającą szybkie dopasowanie szerokości w miejscu pracy maszyny. Pozwala to uniknąć konieczności wymiany tarczy w warunkacj warsztatowych, czyli przede wszystkim zaoszczędzić czas. Dzięki samopoziomowaniu piła dopasowuje się do nawierzchni, nie wymaga także dodatkowego urządzenia do czyszczenia wykopu.

Bobcat nie ujawnił wszystkich nowości, chcąc zachęcić jak najwięcej osób do udziału w targach, które odbędą się 23-28 kwietnia w Paryżu.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.