Go to Top

Galaxy – tańsze, ale nie gorsze

Miejsca, w których pracują maszyny, to test jakości ich opon. Place przeładunkowe, place budowy, kopalnie surowców – tu nie ma miejsca na oszczędności. Jednak nie ma również potrzeby przepłacania, o czym przekonują opinie użytkowników opon Galaxy, których dystrybutorem jest firma Bohnenkamp.
Czołowy niemiecki dystrybutor opon i kół utrzymuje w magazynie 6,5 tysiąca różnych opon dla wszystkich branż. Historia Galaxy rozpoczęła się ponad 60 lat temu. Przez ten czas producent reagował na wszelkie uwagi użytkowników wprowadzając w oponach potrzebne ulepszenia. W efekcie Galaxy stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, można ją spotkać w ponad 120 krajach, także w Polsce.

Ich podstawową zaletą jest trwałość i uniwersalność, a do tego oferowane są w atrakcyjnej cenie. Szeroka gama opon sprawia, że bez trudu można dobrać oponę o parametrach idealnych do konkretnej maszyny oraz wykonywanej przez nią pracy. Na przykład w miniładowarkach idealnie sprawdzają się opony Beefy Baby. Duża odporność na przebicia, rozerwania i pęknięcia zapewnia płynną pracę, a głęboki bieżnik gwarantuje długotrwałe użytkowanie.

Do koparko-ładowarek polecana jest opona Galaxy Jumbo Hulk, opona bezdętkowa z bieżnikiem predystynującym ją do pracy w trudnych warunkach terenowych. Jumbo Hulk przystoswany jest do jazdy z prędkością do 40 km/h. Do ładowarek polecana jest opona Galaxy High Lift Radial R-1. Więcej o oponach Galaxy przeczytać można w Pośredniku Budowlanym 2/2018 (mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.