Go to Top

Targowy sukces Doosana

Czasy targowych transakcji miały już bezpowrotnie minąć, ale wcale nie minęły. Od pewnego czasu udział w targach służył przede wszystkim eksponowaniu swoich produktów i rzadko zdarzał się klient tak zdecydowany, by podpisać umowę zakupu podczas imprezy. Wracają jednak stare, dobre czasy. Już w Poznaniu kilku wystawców zacierało z zadowolenia ręce mając na koncie realną sprzedaż i to kilku maszyn. W Paryżu, podczas Intermatu, sfinalizowano natomiast efektowną transakcję o wartości 2 milionów euro. Dokonał jej Doosan.

Doosan Portable Power (DPP)  wygrał zamówienie o wartości prawie 2 mln euro na dostawę przenośnych kompresorów do Arabii Saudyjskiej. Sprężarki zostały zakupione przez wypożyczalnię maszyn EJAR, z siedzibą w Jeddah. W transakcji pośredniczyła firma TAMGO, autoryzowany dealer sprężarek, wież oświetleniowych i sprzętu budowlanego Doosan w Arabii Saudyjskiej.
Zamówienie objęło 50 przenośnych sprężarek Doosan 9 / 235HA, które idealnie nadają się do pełnego zakresu zastosowań sprężonego powietrza od budownictwa, przez produkcję,  prace wydobywcze, wiertnicze,  a także w przemyśle naftowym i gazowym.
Sprężarki Doosan 9 / 235HA są też wydajne i trwałe do tego stopnia, by zapewnić niezawodność działania nawet w trudnych warunkach Bliskiego Wschodu.

(emzet)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.