Go to Top

Hyundai HL965 – taniej i bez awarii!

Nowy model ładowarki kołowej Hyundai zaprojektowano nie tylko z myślą o większej wytrzymałości oraz niezawodności, ale i pod kątem zmniejszenia kosztów obsługi. Hyundai HL965 gwarantuje zatem bezawaryjną pracę przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych. Operatorów ucieszy system audionawigacyjny (Infotainment), który informuje o stanie najważniejszych podzespołów maszyny. Ta funkcja jest najbardziej przydatna podczas pracy w trudnych warunkach. Dotykowy monitor panoramiczny jest większy, mikrofon umożliwia bezpieczne łączenie z wnętrza kabiny.

Funkcja Miracast łączy się ze smartfonem operatora pozwalając na korzystanie na dużym ekranie z jego nawigacji, przeglądarki internetowej oraz odtwarzacza wideo i audio.
Ładowarka – podobnie zresztą jak wszystkie maszyny z serii HL900 – jest standardowo wyposażona w układ ważący firmy Hyundai. System o dokładności ±1 procenta można ustawiać automatycznie i ręcznie. Umożliwia to monitorowanie pojedynczych i łącznych mas obciążeń łyżki. Rezultaty pomiarów wyświetlane są na wielofunkcyjnym ekranie w kabinie, a cały proces monitorowania obciążenia jest wystarczająco miarodajny, aby można go było wykorzystać w procesie zarządzania produkcją.
Nowa ładowarka kołowa jest również dostępna w wersji XT (z dłuższym wysięgnikiem o większej wysokości wysypu). Udoskonalono także łyżkę firmy Hyundai. Jest ona teraz wyposażona w innowacyjny szerszy otwór, zakrzywione płyty boczne i lepsze zabezpieczenie przed rozsypywaniem, co zwiększa jej pojemność i zmniejsza straty materiału podczas jazdy.
Do produkcji nowej ładowarki HL965 koreański koncern wykorzystuje wyłącznie sprawdzone i niezawodne podzespoły oraz układy od wiodących dostawców. Przede wszystkim, podobnie jak ma to miejsce i w innych maszynach marki Hyundai, stosuje się najwyższej jakości stal, a wszystkie podzespoły poddane są dokładnym testom odporności na obciążenia cykliczne, działanie wysokiej temperatury, wibracje i udary. Dzięki temu producent może zagwarantować, że jego maszyny nawet w ekstremalnych warunkach zachowają swoje właściwości, utrzymają parametry robocze. A to w połączeniu z przeprowadzanymi należycie czynnościami serwisowymi, zapewni długą żywotność podzespołów i bezawaryjną pracę maszyny, niezależnie od stopnia trudności warunków roboczych. Więcej o ładowarce HL965 przeczytać można w „Pośredniku Komunalnym” 2/2018

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.