Go to Top

Mega impreza w Serafinie!

Tegoroczny Dzień Otwarty firmy  Serafin odbywał się w nowo otwartej siedzibie w podkrakowskiej Skale. Swój udział w imprezie potwierdziło tak wielu klientów i sympatyków firmy, że organizatorzy postanowili  rozłożyć ją na dwa dni. Licznie przybyłych do podkrakowskiej Skały gości czekały nie lada atrakcje. Mogli bowiem nie tylko zajrzeć do najdalszych zakamarków  imponującej  siedziby firmy Serafin, ale obejrzeć także pieczołowicie odrestaurowane zabytkowe samochody, zapoznać się  z możliwościami finansowania zakupów maszyn oraz sposobem działania serwisu. Gospodarze nie ograniczyli się oczywiście do statycznej ekspozycji.

Podczas Dnia Otwartego firmy  Serafin  przetestować można było  pełną gamę maszyn służących do utrzymania terenów zielonych, infrastruktury oraz robót remontowo-budowlanych. Podczas pracy niezwykle efektownie prezentowały się  ładowarki Avant wyposażone w osprzęt zarówno do prac komunalnych, jak i budowlanych. Maszyny pracować mogą z aż 150 narzędziami i przystawkami, co znakomicie poszerza zakres ich zastosowań. Nic dziwnego, że liczne prezentacje dynamiczne i   korowody zielonych  maszyn poruszających się przy dźwięku klaksonów po okolicznych drogach i rozległym terenie robiły wrażenie nie tylko na najmłodszych uczestnikach imprezy!
Specjaliści firmy Serafin  pokazali też skuteczność działania osprzętu roboczego w postaci wiertnic, koparek łańcuchowych i chwytaków stosowanego na większych nośnikach. W tym celu sprowadzili do Skały koparki marki Takeuschi, Mecalac, Yanmar oraz Wacker Neuson.
Wysłanników naszej redakcji czekała jeszcze jedna dodatkowa atrakcja w postaci odwiedzin na dachu hali. Funkcjonuje tam minipasieka będąca prawdziwym oczkiem w głowie właściciela firmy. Poszczególne ule opatrzone zostały nazwami marek, które firma Serafin reprezentuje w Polsce. Pytany o to,  który z uli przynosi najwięcej miodu, Andrzej Serafin tylko się uśmiechnął, dyplomatycznie unikając odpowiedzi

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.