Go to Top

Caterpillar ulepsza D8T

Wydaje się, że jeśli maszyna jest dobra i sprawdza się w pracy, nie ma sensu jej ulepszać. Caterpillar nie ustaje jednak w pracach nad udoskonalaniem nawet najlepiej sprzedających się modeli. Na przykład najnowszy CAT D8T przemieszcza więcej materiału w krótszym czasie generując mniejsze koszty na tonę. Zakup tej maszyny oznacza szybszy zwrot inwestycji. 
Większa o 18 procent produktywność spycharki, którą osiągnięto dzięki zastosowaniu w pełni automatycznej skrzyni biegów oraz licznych technologii usprawniających operowanie maszyną,  pozwala na wykonanie więcej pracy przy takim samym zużyciu paliwa.

Podczas lżejszych prac użytkownicy mogą spodziewać się także nawet do 11 procent większych oszczędności na paliwie w porównaniu z poprzednim modelem. Większa pojemność lemiesza, większa moc i lepsze sterowanie oraz cała gama technologicznych udoskonaleń pomagają operatorom w pracy i uzasadniają inwestycję w nową maszynę.

Podobnie jak we wszystkich spycharkach Cat także w modelu D8T pomyślano o maksymalnym ułatwieniu codziennej obsługi - grupując punkty serwisowe i umieszczając je na poziomie podłoża. Nowe komponenty są wygodniejsze w stosowaniu, a okresy ich wymiany są dużo dłuższe.
Nowe opcjonalne podwozie o zwiększonej wytrzymałości Heavy Duty – Cat HDXL z DuraLink™ – oznacza o 25% większą trwałość w warunkach abrazyjnych, aby skrócić czas konserwacji i obniżyć całkowity koszt posiadania maszyny. Bardziej wytrzymałe konstrukcje zapewniają dodatkową wytrzymałość, aby poradzić sobie ze zwiększoną wagą i produktywnością.

Spycharka D8T jest dostępna w konfiguracji standardowej oraz z niskim naciskiem na podłoże(LGP), a także w specjalnie zaprojektowanych uwersjach do pracy na składowiskach czy do pracy na hałdach. Więcej informacji uzyskać można na stronie www.cat.com/pl

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.