Go to Top

Bauma 2019 – przygotowania w toku

Do rozpoczęcia targów Bauma zostało niewiele ponad 5 miesięcy. Urządzenie tak wielkiej imprezy to nie lada wyzwanie logistyczne. Jak się okazuje – coraz większe, bo powiększono powierzchnię targów, pojawi się na nich więcej firm, a z pewnością także odwiedzających. Na terenie Messe München udostępnione zostaną dwie nowe hale, będzie ich teraz 18. Powierzchnia wystawiennicza zwiększy się natomiast do 614 tysięcy metrów kwadratowych.

Najbliższe światowe targi maszyn budowlanych, maszyn budowlanych, maszyn górniczych, pojazdów budowlanych i urządzeń odbędą się w dniach 8-14 kwietnia 2019 r.
Wraz z rozbudową do 18 sal targi będą dysponowały powierzchnią wewnątrz nich o wielkości 200 tysięcy metrów kwadratowych. To powiększy całą powierzchnię do ponad 614 000 metrów kwadratowych. Dla porównania: poprzednia impreza, która odbyła się w 2016 roku, miała  605 tysięcy metrów kwadratowych. Zajęło ją 3.425 wystawców – teraz może ich być znacznie więcej.

Nie jest łatwo zarządzać tak wielkim terenem i taką liczbą stoisk, jednak Messe München mają w tym dużą wprawę i doświadczenie. Nowe Centrum Konferencyjne Północ w Hali C6 zapewni dodatkowe sale konferencyjne. Dzięki wyłączeniu z ruchu kołowego części ulicy Paul-Henri Spaak 
powstanie „Bauma Boulevard” - międzynarodowa strefa gastronomiczna.
(jac)

fot. Bauma

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.