Go to Top

Wacker Neuson gotowy do Baumy!

Do monachijskich targów zostało 166 dni. Z punktu widzenia wystawców – mało! Możemy już dziś zacząć planować, kogo i w jakiej kolejności odwiedzić w kwietniu. Na targach, a dokładnie podczas uroczystej gali inauguracyjnej, ogłoszony zostanie także werdykt jury konkursu bauma Innovation Award 2019. Wacker Neuson jest wśród jego finalistów w kategorii „Maszyny”.

Wacker Neuson uzyskał nominację do nagrody nie za jeden produkt, lecz całą ich linię. Jest bowiem pierwszym producentem oferującym pełną gamę sprzętu budowlanego z napędem elektrycznym. Należą do niej ubijaki, zagęszczarka, ładowarki kołowe, minikoparka i wozidło gąsienicowe. Wszystkie są zeroemisyjne, a ich praca emituje nieznaczny hałas. Dzięki temu operator pracuje w lepszych warunkach, otoczenie placu budowy mniej odczuwa obecność maszyn, które dodatkowo nie wymagają takiej obsługi i nie generują takich kosztów, jak maszyny z napędem konwencjonalnym.
bauma Innovation Award przyznawana jest zespołom badawczo-rozwojowym firm z naszej branży za propagowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, które rozwijane są z poszanowaniem środowiska naturalnego, ludzi i zasobów. (mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.