Go to Top

Zanurzyć się w świecie Hyundaia

Na początku października HCEE (Hyundai Construction Equipment Europe) zorganizował w swej europejskiej centrali, w belgijskim Tessenderlo, imprezę o prawdziwie światowym wymiarze. Dostrzeżono możliwość  dotarcia do klientów w całkiem nowy sposób.  Zaproponowano im „zanurzenie się w świecie  Hyundaia”. Zaproszeni na imprezę poznali z bliska całe przedsiębiorstwo i mogli zapoznać się z różnego rodzaju maszynami. Także w kasku i roboczych butach! A oferta prezentowanego sprzętu wykraczała zdecydowanie poza to, co można zobaczyć podczas największych targów branżowych.

W pierwszej części imprezy klienci otrzymali informacje o pełnym zakresie usług, technologii produkcji i maszynach oferowanych przez koreański koncern. Program dnia uzupełniono również o informacje o historii firmy, organizacji europejskiej sieci dealerskiej oraz wycieczkę po zakładach produkcyjnych z przewodnikiem, co pozwoliło uzyskać gościom wygląd za kulisy.
Później wszyscy zostali zaproszeni na pobliski poligon demonstracyjny, gdzie mogli samodzielnie przetestować maszyny w rzeczywistych warunkach pracy. Do dyspozycji były najnowsze modele Hyundaia  – koparki gąsienicowe koparki kołowe, ładowarki kołowe, koparki kompaktowe. Teren został podzielony na sektory, w których  specjaliści od poszczególnych produktów  służyli gościom imprezy pomocą i radą. Eksperci podkreślali zalety maszyn i wyjaśniali ich kluczowe cechy oraz zastosowane  technologie produkcyjne. – Chcieliśmy zapewnić naszym obecnym i potencjalnym klientom możliwość zebrania doświadczeń eksploatacyjnych w skali wykraczającej daleko poza tradycyjne targi. Dlatego zaprosiliśmy naszych gości do założenia obuwia roboczego, założenia kasku i zajęcia miejsca w kabinach naszych maszyn. O tym, jak dobry jest sprzęt Hyundai najlepiej przekonać się  w praktyce w warunkach takich, jakie panują na budowie – powiedział Paul Sysmans, dyrektor marketingu  w HCEE Europe.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.