Go to Top

Podgądanie na ekranie

Firma Caterpillar wprowadza pierwszą w branży aplikację zaprojektowaną, aby umożliwić mobilne korzystanie z danych telematyki sprzętu. Nowa aplikacja Cat® dostarcza uproszczone, usprawnione dane bezpośrednio na urządzenia mobilne, pomagając klientom monitorować lokalizację i stan maszyn, pozwalając szybciej reagować na kody błędów i maksymalizować czas pracy bez przestojów.

Nowa aplikacja Cat została dostosowana do potrzeb kontrahentów, którzy muszą śledzić krytyczne dane maszyny przebywając w terenie. - Badania nad  aplikacją  obejmowały 150 klientów i dealerów z całego świata, którzy mieli określić, jakie dane telematyczne uważają za najważniejsze - mówi Fred Rio, dyrektor ds. technologii cyfrowej i technologii w Caterpillar Construction Industries. - Ogromna większość informacji zwrotnych objęła trzy typy informacji: śledzenie godzin pracy i lokalizacji maszyny, odbieranie kodów błędów sprzętu i zarządzanie jego konserwacją bez konieczności przesiadywanie przy komputerze w biurze.

Nowe mobilne narzędzie do zarządzania zapewnia klientom łatwy sposób monitorowania całej swojej floty, zamawiania części i usług oraz łączenia się z delaerem Cat z miejsca pracy. Dokładna lokalizacja wszystkich urządzeń śledzonych przez aplikację jest wyświetlana na urządzeniu mobilnym wraz z godzinami pracy urządzenia, danymi dotyczącymi jego stanu i użytkowania. Pozwala to na maksymalne wykorzystywanie sprzętu, przenosząc zbędne zasoby dokładnie tam, gdzie są one najbardziej potrzebne.
Użytkownicy aplikacji Cat mogą wybierać spośród 35 różnych języków. Jest on dostępny w systemach operacyjnych iOS i Android i można go pobrać z Apple iTunes lub sklepu Google Play.

Inf.pras. i zdjęcia Caterpillar

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.