Go to Top

LiuGong obchodził 60 urodziny!

W poniedziałek 26 listopada w chińskim Liuzhou rozpoczęły się niezwykle uroczyste obchody 60-lecia firmy LiuGong. Zaproszono ponad 5 tysięcy gości z Chin i całego świata – pracowników, współpracowników, klientów, przedstawicieli władz lokalnych i państwowych, wreszcie dziennikarzy. W ich gronie także przedstawiciela naszej redakcji, co poczytujemy sobie za prawdziwy zaszczyt.
Świętowano nie tylko jubileusz samej firmy, ale także wyprodukowanie 400 tysięcznej ładowarki kołowej. I to jeszcze nie wszystko – zaprezentowano sześć nowych modeli maszyn najlepiej obrazując w ten sposób skalę możliwości LiuGonga.

Firma LiuGong w ciągu sześciu dekad istnienia była nie tylko pionierem w produkcji ładowarek, stworzyła także solidne podstawy rozwoju przemysłu maszyn budowlanych w Chinach.
Złote zasady, którymi od zawsze kieruje się LiuGong, to nastawienie ne na klienta, zapewnienie przyszłości poprzez jakość, stawianie na pierwszym miejscu ludzi, tworzenie wartości poprzez współpracę.

Podczas jubileuszu podkreślono, że 60 lat to dla LiuGonga krótka chwila w drodze do kolejnych jubileuszy i sukcesów.

W planach firmy jest skoncentrowanie się na obsłudze klienta, wprowadzanie innowacji, prowadzenie niezależnych badań, tworzenie dynamicznego i zmotywowanego zespołu.

Liu Gong zamierza dostarczać produkty i usługi dostosowane do lokalnych rynków, prześcigać się w brandingu, produkcji, badaniach i rozwoju oraz marketingu i dążyć do ciągłego postępu.Firma ma także misję ożywienia przemysłu CE w Chinach.

Relacje z jubileuszu – także fotograficzne  - ukażą się w najbliższych dniach w naszych mediach elektronicznych jak i drukowanych. (jib)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.