Go to Top

BUDMA 2019 – program na wtorek

Już jutro w Poznaniu rozpoczynają się targi BUDMA. Tym razem największa budowlana impreza w Polsce odbędzie się bez części maszynowej, choć z pewnością jakieś maszyny i sprzęt uda się i tutaj znaleźć. Po dobrych doświadczeniach z ubiegłorocznej edycji targów na BUDMIE wystawi się na przykład Wacker Neuson. W 2018 roku stoisko tej firmy odwiedziło tak wielu klientów, że udział w targach uznano za nieodzowny.

Wśród wystawców zauważyliśmy też firmę Elkon. Na pewno pojawi się wiele firm oferujących narzędzia oraz sprzęt i wyposażenie dla budownictwa.
Start targów we wtorek, a pierwszego dnia oprócz uroczystego otwarcia odbędzie się na przykład konferencja „Buduj bezpiecznie - Ograniczanie zagrożeń przy wykonywaniu prac na wysokości”, podczas które poruszone zostanie zagadnienie zapewnienia bezpieczeństwa na budowie cudzoziemcom.
Kolejnym ciekawym punktem wtorkowego programu jest konferencja BUILD4FUTURE. Interesujące wydaje się także spotkanie informacyjnej  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu poświęcone warunkom prowadzenia biznesu oraz kulturze biznesowej w ZEA, Turcji, Rosji, Kazachstanie, Iranie, na Ukrainie i w Azerbejdżanie.

Przypominamy, że wybierając się na targi warto wcześniej zakupić bilet online. Po rejestracji, dla profesjonalistów koszt biletu to 35 zł, przy zakupie na miejscu 42 zł. Publiczność bez rejestracji płaci 69 zł.
(mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.