Go to Top

Iveco Daily samochodem roku

IVECO Poland otrzymało nagrodę Internetowego Samochodu Roku 2018 dla modelu IVECO Daily. Nagroda powędrowała do marki  IVECO w kategorii  „najczęściej wyszukiwane auto nowe dostawcze do 3,5 tony”. Raport, przygotowany przez OTOMOTO, powstaje w oparciu o zebrane roczne dane wyszukań pojazdów. Analiza pozwala na określenie, które marki oraz modele są najbardziej pożądane wśród potencjalnych klientów odwiedzających serwis OTOMOTO.

Ranking prowadzony jest w kilku  kategoriach: pojazdy osobowe nowe, używane, pojazdy dostawcze do 3,5 tony, pojazdy ciężarowe powyżej 3,5 tony, pojazdy rolnicze i budowlane. Nowością w 2018 roku była kategoria klasycznych polskich samochodów.
 
IVECO Daily Euro 6 spala jeszcze mniej niż poprzednie modele, które już wcześniej były znane z ekonomiczności. Turbina o zmiennej geometrii, dostępna w modelach z silnikami od 136 KM do 180 KM, zapewnia bardziej wydajną eksploatację silnika. Rozwiązanie w postaci przycisku EcoSwitch ewoluowało: nowy inteligentny system EcoSwitch PRO wie, w którym momencie należy zredukować moment obrotowy bez potrzeby podejmowania interwencji przez kierowcę, w celu zredukowania zużycia paliwa bez narażania na szwank wydajności.
 
Dłuższe przerwy międzyprzeglądowe, wydłużone do 50,000 km, dzięki zastosowaniu trwalszych komponentów i materiałów eksploatacyjnych, wydłużają w efekcie czas sprawności pojazdu pomiędzy przeglądami o 20%. Zoptymalizowany układ hamulcowy z nowymi, trwalszymi klockami hamulcowymi jest wydajniejszy i trwalszy niż wcześniej.
Jak wynika z Raportu, najpopularniejszym IVECO Daily jest pojazd w kolorze białym (58,86%), z silnikiem o pojemności 2 998 cm3 (44,25%).

Inf. pras. i zdjęcia IVECO Poland

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.