Go to Top

Hitachi pod presją niezawodności!

Ładowarka kołowa Hitachi ZW220-6 to maszyna idealnie sprawdzająca się przy produkcji gliny w portugalskim Avelar. Produkowanych jest tu jest pięć różnych rodzajów gliny przeznaczonej do wykorzystania m.in. przy wytwarzaniu ceramiki. Maszyna pracująca na obszarze 10 hektarów miesza trzy różne rodzaje gliny, a następnie ładuje materiał na główny transporter przenoszący urobek do miejsca jego przetwarzania. W ciągu 20-godzinnej zmiany ładowarka musi przeładować 600 m³ materiału.

– Jednym z największych wyzwań, przed jakimi stoimy w Avelar, jest praca przez 24godziny i siedem dni w tygodniu, co oznacza, że ładowarka kołowa pracuje niemal bez przerwy.  Z tego powodu najważniejsza jest niezawodność Hitachi ZW220-6 – mówi Bernardo Mendosa, menedżer firmy Leca.
 
Pracujący w Leca od 28 lat kierownik produkcji Helder Alves stawia maszynom budowlanym najwyższe wymagania.  – Tak naprawdę nasz cały cykl produkcyjny zależy od niezawodności ładowarki,  ponieważ produkcja gliny zaczyna się od pracy Hitachi ZW220-6.
Ładowarka pracuje w zakładzie Leca od czerwca 2018. Dostarczono ją wraz z innymi dziewięcioma maszynami Hitachi  w tym koparkami Zaxis-6. (mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.