Go to Top

LiuGong zaprasza do stoiska FM.417...

gdzie ramię w ramię zaprezentuje się cała gama maszyny z Chin marki LiuGong oraz spycharki i układarki rur marki Dressta ze Stalowej Woli. Dwadzieścia maszyn znajdujących zastosowanie w górnictwie skalnym, robotach ziemnych i wyburzeniowych, pracach przeładunkowych i budownictwie drogowym zobaczyć można w stoisku LiuGonga. Na targach Bauma prezentowanych jest premierowo sześć maszyn, których konstrukcja opracowana została w ścisłej współpracy z użytkownikami. Każda z tych maszyn omawiana jest przez projektantów, inżynierów i klientów, co można obejrzeć w relacjach live w mediach społecznościowych.

Nowa maszyny to ładowarka kołowa, koparka, równiarka samojezdna, wózek widłowy oraz dwie nowe spycharki Dressta.  Głównym celem komunikacyjnym jaki LiuGong oraz Dressta stawiają sobie na targach Bauma jest nie tyle prezentacja swoich produktów, co wsłuchanie się w głos klientów. Chińskiej firmie zależy także bardzo na wymianie doświadczeń z klientami,  pozyskanie ich opinii na temat sprzętu eksploatowanego przez nich obecnie oraz dowiedzenie się, czego będą potrzebować w przyszłości.

W centralnej części stoiska wystawienniczego znalazła się interaktywna ściana cyfrowa wielkości 24m2, na której goście mogą umieszczać swoje przemyślenia i sugestie na temat produktów i usług LiuGong oraz Dressta. -  Za projektem każdej z naszych maszyn kryje się historia współpracy z klientem – powiedział Howard Dale –  chcemy przez to powiedzieć, że wsłuchujemy się w potrzeby klientów, starając się pracować z nimi na rzecz udoskonalania naszych działań.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.