Go to Top

Małe sprężarki Atlas Copco

Lekkie i uniwersalne sprężarki Utility z serii 8 przeznaczone do zabudowy na pojazdach użytkowych zajmują powierzchnię średnio o 10% mniejszą niż porównywalne urządzenia. Wszystkie modele, również te z opcją wybudowanego generatora prądu,  ważą poniżej 750 kg. Dzięki temu pasują do większej liczby samochodów i z idealnie nadają się do prac drogowych oraz napraw drogowych barier ochronnych.

Wszystkie sprężarki Utility z serii 8 wyposażone są w wytrzymałą, odporną na korozję obudowę klasy C3. Silniki o wysokiej wydajności zpewniają one wiodącą w branży efektywność paliwową i oszczędności nawet o 8% wyższe niż w porównywalnych urządzeniach.
Gama sprężarek obejmuje modele o przepływie od 3,7 do 5,4 m3/min i ciśnieniu od 7 do 12 bar.
Sprężarki dostępne są w wersji wyposażonej w innowacyjny system PACE ( regulacja ciśnienia poprzez inteligentną elektronikę). System umożliwia dokładne dostosowanie przepływu i ciśnienia powietrza do danego zastosowania.
Urządzenie można także przekształcić w wielofunkcyjną maszynę, która zapewnia zarówno powietrze, jak i zasilanie, wyposażając ją w opcjonalny generator. Z dodatkowym zbiornikiem paliwa uzyskuje się możliwość pracy na dwie zmiany bez potrzeby uzupełniania paliwa.
Sprężarki da się łatwo serwisować. Każdy model wyposażony jest w szerokie drzwi, części eksploatacyjny da się wymienić w czasie poniżej godziny, a wymiana oleju wymagana jest raz na dwa lata.

Inf. i zdjęcia: Atlas Copco

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.