Go to Top

LiuGong wybrał Valvoline

LiuGong i Valvoline Inc. podpisały porozumienie w sprawie strategicznej globalnej współpracy. Valvoline stanie się dla LiuGonga preferowanym dostawcą smarów na rynki poza Chinami.
W ceremonii podpisania porozumienia w tej sprawie, w Houston w Teksasie, wzięli udział Zeng Guang’an, przewodniczący Guangxi Liugong Group i Guangxi Liugong Machinery oraz Kevin Thieneman, wiceprezes LiuGong ds. strategii i rynku wtórnego.

– Współpraca z liderem branży Valvoline to kolejny krok w naszej misji dostarczania kompletnych rozwiązań naszym klientom – powiedział Zeng. – Valvoline jest idealnym partnerem do zrealizowania naszych długoterminowych planów.

– Użytkownicy sprzętu budowlanego nieustannie podkreślają, że chcą najniższego całkowitego kosztu posiadania. LiuGong oferuje bardzo konkurencyjny koszt zakupu maszyny. Partnerstwo z Valvoline zwiększa zdolność LiuGong i naszych dealerów do utrzymania maszyn w gotowości do pracy oraz wydłużenia okresu ich użytkowania – powiedział Thieneman.

– Nawiązaliśmy współpracę z firmą LiuGong na wielu rynkach. Z niecierpliwością czekamy na jej  pozszerzenie  i dostarczanie rozwiązań fimie LiuGong i jej klientom, którzy prowadzą działalność na całym świecie – powiedział Craig Moughler, starszy wiceprezes Valvoline ds. dostaw produktów i OEM.
Inf. prasowa i zdjęcia: LiuGong

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.