Go to Top

Volvo Experience Day

Już za tydzień, 30 sierpnia 2019, spotykamy się na jubileuszu 25-lecia Volvo Trucks w Polsce. Na torze Autodromu Jastrząb czekać będzie moc atrakcji, a cała impreza zaplanowana jest na wiele godzin – rozpoczyna się o 14:30, a kończy o północy. Volvo Trucks z dumą podkreśla, że wraz z polskimi klientami od 25 lat tworzy historię transportu w naszym kraju, a przy tym wyznacza trendy branży w całej Europie. Co zaplanowano dla uświetnienia jubileuszu...

Na Autodromie Jastrząb spodziewać się można pokazów pojazdów i produktów w ramach Targów Rozwiązań Transportu 4Poland. Pierwsza taka impreza odbyła się rok temu w Skawinie i od razu odniosła sukces. W jednym miejscu pojawiło się aż 15 dostawców prezentujących ponad 30 specjalistycznych pojazdów na podwoziach Volvo Trucks. W tym roku będzie ich jeszcze więcej.
Przygotowane zostaną prezentacje statyczne pojazdów ciężarowych Volvo, chętni będą jednak mogli także wziąć udział w jazdach testowych w tym na płycie poślizgowej.
Na wieczór zaplanowano koncert gwiazdy i bankiet, jednak przez cały czas dostępny będzie doskonały catering. Z przyjemnością zrelacjonujemy ten dzień na naszych łamach (mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.