Go to Top

Volvo Experience Day

Piątek 30 sierpnia całkowicie zdominowało Volvo, bo prosto z Młochowa udaliśmy się na tor Autodromu Jastrząb. Odbywały się tam drugie Targi Rozwiązań Transportowych 4Poland – inicjatywa obchodzących właśnie jubileusz 25-lecia Volvo Trucks Poland. Statyczną prezentację pojazdów i rozwiązań dla transportu – także komponentów, finansowania i ubezpieczeń znakomicie uzupełniała strefa testów.Kolejka chętnych do sprawdzenia pojazdów nie malała przez cały dzień.

Targi 4Poland to inicjatywa Volvo Trucks, która ma na celu długofalowe wspieranie i unowocześnianie polskiego przemysłu transportowego. W tym roku wzięły w nich udział m.in. takie firmy, jak KH Kipper, Meiller, CIFA, Ekocel, ELBO, Bar Cargolift, Wesob, Gniotpol, Graco. Segment leśny reprezentowały MHS i HIAB.

Volvo Trucks wykorzystuje targi 4Poland do propagowania bezpieczeństwa ruchu drogowego. Rozwija i prezentuje rozwiązania, które mogą pomóc w uniknięciu potencjalnie niebezpiecznych sytuacji. Stara się także edukować wszystkich użytkowników dróg. Obszerną fotorelację z imprezy zamieścimy wkrótce.
(mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.