Go to Top

Trzy nowe rozmiary Galaxy HTSR 400

Wkrótce po wprowadzeniu na rynek opony Galaxy HTSR 400 (Haul Truck Steel Radial 400) E-4/L-4 jasne stało się, że jej wzór bieżnika jest idealny do transportu
w trudnych i wymagających warunkach, na przykład w kopalniach i kamieniołomach. Opona HTSR 400 przeznaczona jest do wywrotek transportujących ciężkie ładunki w ekstremalnych warunkach.

Ze względu na popularność modelu Galaxy HTSR 400 E4/L4 od teraz jest on dostępny w sprzedaży w trzech dodatkowych rozmiarach: 23.5R25, 26.5R25 i 29.5R25. Opony w tych rozmiarach, opracowane specjalnie dla branży budowlanej i gospodarki odpadami, zostały poddane drobiazgowym testom.
Galaxy HTSR 400 ma bieżnik o dużej głębokości, która zapewnia stałą przyczepność i większą odporność na przecięcie, co przekłada się na wzrost wydajności. Specjalna mieszanka zmniejsza stopień nagrzewania się opony, wydłużając tym samym dopuszczalny czas pracy. Opasanie o zoptymalizowanej konstrukcji chroni oponę przed przecięciem i kruszeniem, dzięki czemu maszyna może pracować wydajnie bez ryzyka przestojów.

Inf. prasowa ATG

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.