Go to Top

Nowy prezes IVECO

IVECO ma nowego prezesa. Począwszy od 1 listopada Thomas Hilse przejmie odpowiedzialność za zarządzanie produktem w skali globalnej, sprzedaż, marketing i rozwijanie sieci marki IVECO oraz będzie realizował zadania w zakresie umacniania pozycji marki i silniejszego zaznaczania jej udziału na światowych rynkach. Swoją siedzibę będzie miał w Turynie we Włoszech.

Thomas Hilse dysponuje niebagatelnym doświadczeniem, które zdobył w ciągu 22 lat pracy w branży samochodów ciężarowych, autobusów i pojazdów użytkowych, piastując różne stanowiska  na poziomie międzynarodowym i pracując dla różnych marek w Europie, krajach NAFTA, Ameryce Łacińskiej i Azji Południowo-Wschodniej. Pełnione przez niego funkcje dotyczyły wszystkich aspektów ważnych dla branży: od sprzedaży i rozwijania działalności biznesowej, poprzez obsługę klienta i rozwój produktu po stanowisko dyrektora generalnego. Studiował inżynierię mechaniczną i administrację w biznesie, ponadto uzyskał tytuł magistra nauk humanistycznych na kierunku stosunków międzynarodowych.
– Z wielką przyjemnością witamy Thomasa w naszej organizacji. Dołącza do nas w doniosłym momencie w naszej historii, kiedy właśnie wprowadziliśmy na rynek nową gamę lekkich samochodów dostawczych Daily i gamę IVECO Way z nowym pojazdem ciężarowym IVECO S-WAY oraz wprowadziliśmy nowe usługi w zakresie cyfryzacji i serwisowania naszych produktów. Thomas ma bardzo dobre osiągnięcia w branży pojazdów użytkowych i ogromne doświadczenie w zarządzaniu na skalę międzynarodową – powiedział Gerrit Marks, prezes ds. pojazdów użytkowych i specjalnych.

Inf. i zdjęcia IVECO

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.