Go to Top

Medaliści targów INTERMASZ

Choć do rozpoczęcia Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ został miesiąc, już dziś wiemy, które z prezentowanych tam w lutym produktów zasłużyły na Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Targi odbywać się będą w dniach 4-7 lutego 2020 w Poznaniu towarzysząc BUDMIE, której ekspozycję odwiedzi około 50 tysięcy fachowców, inwestorów, przedstawicieli handlu, generalnych wykonawców, inżynierów i architektów.


PRODUKTY NAGRODZONE ZŁOTYM MEDALEM TARGÓW INTERMASZ 2020:

 

Minikoparka Kubota KX027-4 High-Spec
KUBOTA Baumaschinen GmbH – producent
HKL BAUMASCHINEN  - zgłaszający



Kubota KX027-4 High Spec mieści się w limicie 2600 kilogramów, zastosowano w niej dwie dodatkowe linie hydrauliczne, tulejowane główne sworznie, szybkozłącze do łyżki oraz przestronną, zapewniającą znakomitą widoczność kabinę. Minikoparka ma ramię o długości 1190 mm wyróżniające się bardzo dużą siłą odspajania. Patent japońskiego producenta, podwójne rolki pod gąsienicami, poprawia stabilność maszyny na nierównym terenie. Maszyna została wyposażona w jednostkę o mocy 24 KM.  To nowy silnik wysokoprężny charakteryzujący się niskim zużyciem paliwa i dużą elastycznością. System Auto-Shift automatycznie dobiera prędkości jazdy do aktualnego obciążenia minikoparki, umożliwiło to obniżenie spalania i zwiększenie wydajności aż o 30%.


Mini żuraw gąsienicowy SPT
Henan SPT Machinery Equipment Co., Ltd – producent
Lift24 - zgłaszający



Mini żurawie SPT zostały zaprojektowane i wyprodukowane zgodnie ze standardami UE, posiadają niezbędne certyfikaty CE oraz ISO. Sterowanie żurawiem  odbywa się za pomocą joysticków lub z pilota bezprzewodowego dostępnego w standardzie.  Inteligentny wyświetlacz pozwala monitorować stan pracy maszyny. Dostępne są dwa silniki – Diesel do pracy na zewnątrz oraz elektryczny do pracy wewnątrz, aby osiągnąć zerowy hałas i ograniczyć emisję spalin. W wyposażeniu są białe gąsienice. Do tego maszyna jest objęta dwuletnią gwarancja producenta.

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.