Go to Top

Seria wypadków!

Pogoda fatalna, dzień krótki, ale mimo wszystko seria wypadków z udziałem sprzętu budowlanego jest w tym tygodniu wyjątkowo duża! Zaczęło się nietypowo – od kolizji samochodu osobowego z koparko-ładowarką na warszawskiej Białołęce. Passat był bez szans w starciu z masą maszyny, a jego pasażerowie trafili do szpitala. Co w tym nietypowego – otóż w tym wypadku to kierowca samochodu osobowego był pod wpływem alkoholu.

Kolejne zdarzenie miało miejsce na warszawskiej Ochocie, gdzie remontowana jest szkoła. Tu z niewyjaśnionych dotąd przyczyn przewrócił się podnośnik, na którego podeście pracowały już dwie osoby. Jedna z połamanymi kończynami trafiła do szpitala.
I wreszcie trzecie zdarzenie, w którym udział brała betoniarka. Wieczorem w podwarszawskim Rembertowie jej kierowca nie zdążył zahamować, kiedy poprzedzający go samochód osobowy zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. W efekcie betoniarka uciekła w bok, by uniknąć kolizji. To się udało, jednak masa pojazdu sprawiła, iż po uderzeniu w stojący przy drodze słup energetyczny, betoniarka go przewróciła, a ten upadając jednak uszkodził samochód. Jego kierowca nie miał najwyraźniej tego dnia szczęścia, a chciał przecież przepuścić pieszych...

(mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.