Go to Top

INTERMASZ i BUDMA znów razem!

Dziesięć pawilonów wystawienniczych, ponad sto konferencji, prezentacji i warsztatów oraz cztery dni pełne biznesowych spotkań – tak w dużym skrócie wygląda zapowiedź Międzynarodowych Targów Budownictwa 
i Architektury BUDMA 2018. Po kilku latach powraca do nich jedno z najciekawszych wydarzeń branży 
maszyn – targi INTERMASZ! Spodziewanych jest ponad 15.500 (spośród ogólnej liczby 45.000 profesjonalistów) fachowców reprezentujących firmy budowlano-remontowe oraz ponad 3.600 inwestorów, deweloperów i generalnych wykonawców. W strefie maszyn budowlanych spodziewać się możemy ekspozycji kilkudziesięciu firm prezentujących swoją najnowszą ofertę. Dzisiaj prezentujemy klika z nich, a w szczególności maszyny, o których będziemy mogli porozmawiać podczas targów.

EWPA:
Ani firmy EWPA, ani też reprezentowanych marek raczej nikomu przedstawiać nie trzeba, przejdźmy zatem od razu do konkretów. W Poznaniu zobaczymy m.in.:
Ładowarka kompaktowa CASE 321 F - idealnie sprawdzi się do robót  z zakresu kształtowania terenu, czy pracy przy budowie budynków mieszkalnych.
Koparko-ładowarka CASE 695 - zapewni doskonałe osiągi i wysoką wydajność, przy jednoczesnym bardzo wysokim komforcie pracy operatora.
Ładowarka kołowa seria G CASE 821 – zaskakuje przede wszystkim niskim zapotrzebowaniem na paliwo i kosztami eksploatacji, w zamian oferując bardzo wysoką wydajność.
Miniładowarka GEHL AL 340 – napęd hydrostatyczny pozwala temu „maluchowi” znacznie ograniczyć paliwożerność, przy jednoczesnym ułatwieniu sterowania i większym momencie obrotowym na kołach.
Ładowarka teleskopowa MERLO 40.17 – stabilność i wydajność pracy na nierównych i pochylonych powierzchniach, wygoda i możliwość dowolnego ustawienia stabilizatorów za pomocą dwóch niezależnych dźwigni to główne atuty tej ładowarki.

MANITOWOC CRANE:
W Poznaniu zobaczymy m.in. nowy żuraw błyskawicznego montażu IGO M14. Ten ultra-nowoczesny żuraw przeznaczony jest głównie do wykonywania szybkich zadań, w szczególności tam, gdzie brak miejsca na postawienie innego sprzętu. Ciekawie zapowiada się także prezentacja wyremontowanego wg programu ENCORE żuraw serii IGO, doprowadzony do stanu fabrycznego.

SERAFIN:
Szeroki wachlarz uznanych marek zaprezentuje na swoim stoisku firma Serafin. Zobaczymy m.in. ładowarki marki AVANT, nagrodzone m.in. Złotym Medalem MTP za innowacyjność i wysoką jakość. Charakterystyczna dla tej serii jest przede wszystkim łatwość i wygoda w obsłudze, a dodatkowym autem z pewnością ponad 150 wymiennych narzędzi.
Przy układaniu kostki brukowej pomocne będą chwytaki HUNKLINGER z opatentowanym systemem hydraulicznego sterowania. Chwytaki przeznaczone są do współpracy z szeroką gamą maszyn budowlanych.
„Sięgaj, gdzie wzrok nie sięga” idealnie pasuje do kolejnej marki, która prezentowana będzie podczas targów INTERMASZ w Poznaniu. Podnośniki koszowe LEGUAN z fińskim rodowodem to maszyny przyjazne w obsłudze, wytrzymałe, wydajne i przede wszystkim bardzo wygodne.
DIGGA z kolei to marka, która w wydajny i szybki sposób pomoże wykonać różnego rodzaju odwierty. Pochodzące wprost z Australii wiertnice o różnych momentach obrotowych, przeznaczone są do całej gamy maszyn wyposażonych w dodatkowe zasilanie hydrauliczne.
Materiał prasowy targów INTERMASZ

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.