Go to Top

Jedni narzekają, inni sprzedają!

Kiedyś wszyscy narzekali, że nie mogą się doczekać startu inwestycji. Teraz prasa pełna jest czarnych scenariuszy – niby w branży ruszyło, ale...za bardzo! Co oznacza, że zaraz się wszystko zawali. Na szczęście są i tacy, którzy nie narzekają, lecz wykorzystują popyt i dokonują coraz więcej transakcji. Olbrzymi wzrost zainteresowania minikoparkami Kubota w klasie 2,5-3 tony spowodował, że ich sprzedaż wzrosła dwukrotnie. Polsad, który jest jedynym w Polsce dystrybutorem pełnej gamy sprzętu japońskiej firmy, potrafi zaoferować klientom dokładnie to, co jest im potrzebne

Minikoparki do 3 ton można bez problemu transportować z miejsca na miejsce. Przy większych maszynach jest już trudniej, pojawia się konieczność użycia przyczepy z hamulcami pneumatycznymi, kierowca musi posiadać prawo jazdy odpowiedniej kategorii, do tego dochodzą opłaty za transport na niektórych drogach. Słowem – lepsza mniejsza maszyna o większej mocy.
-Koparki Kubota klasy do 3 ton imponują parametrami roboczymi, wydajnością, jakością wykonania oraz niskimi kosztami eksploatacji – mówi Marcin Melon, dyrektor handlowy Polsad.
Staramy się mieć w ciągłej sprzedaży koparki w różnych wersjach, ale o wadze poniżej trzech ton. Więcej o mini maszynach Kubota przeczytać można w najnowszym wydaniu „Pośrednika Budowlanego 2/2018”.
(mz)

 

 

 

Copyright © 2014 posbud.pl.
All Rights Reserved.